KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259313
nr 1625 9313
Oidentifierad konstnär. Flickporträtt, oramad, ej signerad. Olja på duk, 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:17:37
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)